PROGRAM

Karaś/Rogucki

RoguckiKaras 15

 

Duet, który pojawił się na polskim rynku po zawieszeniu działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj: dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który ujrzał światło dzienne na początku 2020 roku.

Sami artyści opisują stworzony materiał jako „erotyki motoryzacyjno-katastroficzne”. I – jak łatwo się domyślić – nie są to zwykłe piosenki o miłości, a utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji.

„Ostatni bastion romantyzmu” to 11 opowieści o miłości w czasach cybernetycznej zarazy. Całość przybrała formę mroczną, gęstą i duszną, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą oraz new romantic.

 

Facebook
Instagram

 

5 września_20.00
Radio Łódź - scena plenerowa, ul. Narutowicza 130

 

WYPRZEDANE


---

Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych Festiwalu Łódź Czterech Kultur w 2020 roku w okresie epidemii Covid-19. Każdy uczestnik jest zobowiązany na jego mocy do złożenia obsłudze widowni pisemnego oświadczenia, zawierającego informacje o stanie zdrowia. Regulamin i oświadczenie można pobrać tu.